Ministar poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Republike Srpske Anđelka Kuzmić, sa saradnicima, održala je danas u sjedištu Vlade Republike Srpske u Banjaluci konsultacije sa predstavnicima udruženja poljoprivrednih proizvođača iz Republike Srpske.

Konsultacije su održane zbog priprema Pravilnika o uslovima i načinu ostvarivanja podsticaja za razvoj poljoprivrede i sela za 2026. godinu.

Podiijelite.
Exit mobile version